Останнє слово завжди буде за тими, у кого справжня якість та відповідні ціни!

  • найкращий постачальник щебеневої продукції!

—  є великим постачальником сипучих будівельних матеріалів. Організація існує на ринку понад 15 років. Працюючи з нами Ви можете бути впевнені у своєчасному постачанні та індивідуальному підході до кожного клієнта!

З недавнього часу фірма почала активно виходити і поступово «завойовувати» суміжний із ринком будівельних матеріалів — ринок металів та сировини для металургійної промисловості.

Продаємо вагонними нормами сипучі будівельні матеріали. У нас Ви можете купити щебінь всіх фракцій, цемент, бітум нафтовий дорожній та інші будівельні матеріали: флюси, порошок мінеральний для асфальтобетонних сумішей, посипання руберойдове, абразивний матеріал, шлак марганцевмісний, мармурову крихту.

Поставляємо тільки якісні, сертифіковані матеріали, що відповідають чинним ГОСТам, ДСТУ та ТУ. Можемо працювати з Вами на взаємовигідних умовах і пропонуємо не тільки одноразові відвантаження товарів, а й тривалу спільну діяльність. Компетентні менеджери підкажуть Вам як оптимально використовувати нашу продукцію, приїдуть у будь-який регіон України для укладання договорів, ведення переговорів та консультацій щодо нашої співпраці з Вами.